سخن روز
امروز : یکشنبه 31 شهريور 1398 برابر با و Sun 22 Sep 2019 آخرین بروز رسانی سایت : چهارشنبه 27 شهريور 1398

تبلیغات

دانشگاه پیام نور دانشگاهی باکیفیت و ظرفیت بالای آموزشی

دانشگاه پیام نور دانشگاهی باکیفیت و ظرفیت بالای آموزشی

استاندار خراسان رضوی:
دانشگاه پیام نور دانشگاهی باکیفیت و ظرفیت بالای آموزشی است.

با حضور استاندار خراسان رضوی، معاونین، مدیران کل و روسای دانشگاههای استان، نخستین جلسه ی شبکه ی جامع دانشگاه های استان در سال جاری به میزبانی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی برگزار شد.

علی رضا رشیدیان در این جلسه بر لزوم ایفای نقش موثر شبکه ی جامع دانشگاه های استان در پیشبرد علم، دانایی و تخصص استان تاکید کرد.
وی افزود: می بایست با تقسیم کار، هماهنگی بیشتر . پوشش همه جانبه، از ظرفیت های علمی نیروهای دانشگاهی و تجهیزات موجود، در راستای رفع نیازها و حل عالمانه ی چالش های استان، تلاش کنیم.

استاندار خراسان رضوی، ارتقا سطح علمی استان و حرکت در مسیر نقشه ی جامع علمی کشور یکی از مواردی است که باید با جدیت دنبال شود.
رشیدیان با اشاره به ایجاد یکصد هزار شغل جدید در سال گذشته، گفت: در همین راستا در ابتدای سال جاری تفاهم نامه ی سرمایه گذاری سه هزار میلیارد ریالی در حوزه ی ICT و IT با هدف توسعه ی اشتغال و کارآفرینی در استان، به امضا رسید.
وی تصریح کرد: امروز حدود 48 درصد از جوانان جویای کار استان، فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند که باید با ورود موثر و ایجاد اشتغال در حوزه های صنعت، معدن، کشاورزی، باغداری و ... این آمار را کاهش داد.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به لزوم حرکت در مسیر شهر هوشمند، خاطر نشان کرد: در دولت تدبیر و امید به این مهم توجه ویژه ای شده است.
رشیدیان با اشاره به دستاوردهای ارائه شده دانشگاه پیام نور افزود: دانشگاه پیام نور را دانشگاهی با کیفیت و با ظرفیت بالای آموزشی می دانیم که با توجه به پتانسیل موجود در دانشگاهیان این دانشگاه، تاثیر گذاری موثر و خوب آن در توسعه آموزشی استان بیش از پیش ارتقا خواهد داشت.

دکتر محمد علی داوریار عضو هیات مدیره شبکه جامع دانشگاههای استان نیز در ابتدای مراسم ضمن ارائه گزارشی از عملکرد دانشگاه در حوزه های علمی، فرهنگی، اموزشی و ورزشی افزود: در سال گذشته طرح های نوینی از جمله تلویزیون تعاملی و طرح کتاب همراه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه پیام نور به ثمر نشسته است که این دانشگاه با مدیریت شایسته دکتر رستمی و هیات رئیسه روز به روز در حال رشد و تعالی در مسیر اهداف آموزشی و فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور افزود: دانشگاه پیام نور خراسان رضوی هم اکنون با 45 هزار دانشجو، 220 عضو هیات علمی و 2656 استاد مدعو در 30 مرکز و واحد سطح استان، بزرگترین دانشگاه دولتی استان است و دانشجویان این دانشگاه به مدد اساتید توانمند و فرهیخته در تمامی آزمون های رقابتی از جمله ازمون های استخدامی، وکالت و یا کنکور سرآمد سایر دانشگاهیان هستند.

منابع خبر:گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1396/02/26 - تعداد بازدید : 224 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها